Ingatlan Üzemeltetési és Beruházási Manager

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

  • Fizetés

    Bruttó 900e - 1,0M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

INGATLAN ÜZEMELTETÉSI ÉS BERUHÁZÁSI MANAGER

Amit Neked kínálunk:

  • Havi br. 900.000 -1.000.000 Ft tapasztalattól függően
  • Céges autó magán használatra is
  • Hétfőtől-péntekig (08:00-17:00) tartó munkaidő, szabad hétvégékkel
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon magán használatra is, laptop, teljes munkaruházat
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

A Te feladataid:

  • Iroda és ipari épületek, logisztikai raktárak, üzlethelyiségek üzemeltetése Budapest és közeli vonzáskörzetében
  • Beruházási projektek előkészítése, kivitelezésében való aktív részvétel
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel
  • Kooperációkon való részvétel

Elvárásaink Veled szemben:

  • Műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettség
  • Épületgépészeti területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Unix Központ, Budapest XIII. kerület Frangepán u. 55-57.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Ingatlankezelő