Ingatlan értékesítő

  • Cég neve

    HAD Consult Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Forgách utca

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Tulajdonosi körünkbe tartozó, ipari ingatlanok építtetésével és bérbeadásával foglalkozó cégünk keresi, folyamatosan bővülő csapatába új kollégáját INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

Szereted, ha mindenki téged figyel?
Erős értékesítői vénával rendelkezel?
Szereted a sikersztorikat és a kihívásokat?

Ha válaszod IGEN, akkor TÉGED keresünk!

Magyarország legnagyobb ipari társasházi csarnokfejlesztőiként, több 10 000 négyzetméter BigBox építésével - bérbeadásával foglalkozunk. Kizárólagos belföldi és külföldi képviseletként több mint 80 cégnek, közel 50 000 négyzetméter kkv csarnokot adtunk el az elmúlt évben. Mivel a tulajdonosokkal napi kapcsolatunk van, így a befektetőket közvetlenül tudjuk képviselni. Ehhez a csapatmunkához keressük most agilis kollégánkat.

A feladatod röviden:
KKV-s cégek részére épített csarnokainkra és a multiknak épülő logisztikai ingatlanjainkra bérlők, valamint vevők keresése. Az ügyfelek meglévő partnerkörből és újabb piacok feltérképezéséből adódhatnak.

Elvárások

Amit várunk tőled:

  • Ne ismerd a lehetetlent! A szűk piacunkon értsd az ügyfelek nyelvét és hozz üzletet!
  • Értékesítői vénával rendelkezz és rutinosan mozogj a terepen. Tapasztalatod és rátermettséged nálunk biztosan kamatoztatnod kell!
  • Hozd be a vevőt és ehhez használd az ismereteid tárházát: Színvonalas online/offline hirdetésekkel, hatékony kampányokkal, promóciókkal, emlékezetes rendezvényekkel, rendhagyó PR-ral – ahogy a közönségnek kell.
  • Képviseld cégünket a piac legnívósabb ingatlan rendezvényein!
  • Húzd be az aranyhalakat – egyiket a másik után!
  • Működj együtt marketingesekkel, hogy összefogd, koordináld, finomhangold a különböző csatornákat!
  • Készíts riportokat, amiből látjuk, hogy minden jól halad!

Te lehetsz az új tag a csapatunkban, ha:
a SALES éltet. Ha arra vágysz, hogy befolyásos ügyfelekkel dolgozhass és hatalmas üzleteket köss. Ha éhezel a sikerre és marketing vénád sem elhanyagolható. Ha a kommunikáció a lételemed és attól pezsdülsz fel, ha folyamatosan az eseményeken tarthatod a szemed.

Fontos, hogy:

  • Tudj angolul kommunikálni, mert a döntéshozó többnyire nem tud magyarul!
  • Amennyiben nem tanultál értékesítési vonalon, de van tapasztalatod ebben, mi akkor is nyitottak vagyunk arra, hogy megismerjünk téged.
  • Elengedhetetlen, hogy MS-Office tudásod legyen és ne okozzon gondot Excel táblázatok kezelése.

Amit kínálunk

Ha olyan munkahelyre vágysz, ahol:

  • befolyásos ügyfelekkel dolgozhatsz,
  • rugalmas munkaidőd lehet, Home Office lehetőséggel,
  • megadunk minden támogatást az értékesítéshez, mert tudjuk, hogy ez a szakma profi szinten: művészet és élsport,
  • fix fizetést, majd az üzletek után sávos jutalékot – ez utóbbi körülbelül 6 hónap után várható. Mivel nagy halakkal lesz dolgod, itt komoly összeggel számolhatsz.
  • autót, céges telefont és laptopot is kapsz, mert a munkádhoz ezek elengedhetetlenek,
  • fiatalos és innovatív a vezetőség,
  • hosszú távon tervezhetsz,
  • határozatlan idejű szerződésed lesz,
  • akár azonnal munkába állhatsz.

Céginformáció

Munkavégzésed helye lesz:
XIII. kerület, Forgách utca

Képtelenség téged figyelmen kívül hagyni?