Active Invest Ingatlanforgalmazó Kft. logo

  • Cég neve

    Active Invest Ingatlanforgalmazó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 1,2M Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

kidolgozott szakmai módszer | képzett, segítő csapat | fejlődés és karrier | függetlenség | sikerek | szabadidő

profi befektetési és kommunikációs ismeretek | ügyfél- és megoldás központú életfelfogás

Magyarország piacvezető hálózatának prominens tagjaként szívesen látunk csapatunkban

pozícióban az ingatlan szakmában.

Keresed a helyed, több van benned? Magadat építenéd? Próbáltad már, de lehet, hogy nem jókor és jó közegben?

Gyere el hozzánk, elmondjuk tapasztalatainkat – Tények és tévhitek tabuk nélkül, lényegre törően:

  • sikerről és az oda vezető útról, a „receptről”
  • arról, hogy kinek illik és kinek nem,
  • egyéni lehetőségekről, változatosságról, karrierről

profi értékesítőknek és azoknak, akik komolyan veszik a karrierjüket.

Főbb feladatok:

  • KATA nálunk tovább él!
  • alapismeretek megszerzése után tapasztalt mentorral belevágsz 15.000.000.000 értékű üzleteink egyikébe
  • profi értékesítővé, ingatlan befektetővé válsz, megváltozik az életed, munka helyett tudásod kamatozik
  • módszerünkkel korlátlanul fejlődsz odafigyelésed és szorgalmad eredményeként
  • szabadon gazdálkodhatsz időddel
  • olyan kapcsolatrendszert építhetsz ki, ami egy életen át komoly egzisztenciát biztosít számodra
  • idővel tudásodat, tapasztalatodat mentorként és vezetőként adhatod tovább, ezzel bővítve tevékenységed
  • új és használt ingatlanok és kapcsolódó termékek értékesítése
  • ügyfél kezelés, igények felmérése, tanácsadás,
  • ajánlatok, adás-vételi szerződések előkészítése,
  • kapcsolódó adminisztráció

Alapvető elvárások:

  • eddigi szakmai előmenetel bemutatása
  • pozitív, problémamegoldó eredményorientált attitűd
  • határozottság, jó kommunikációs készség
  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • jó emberismeret, empátia
  • kitartás, szorgalom
  • ügyfélorientált gondolkodás

Előnyök:

  • értékesítésben, irányításban szerzett tapasztalat és elért eredmény
  • nyelvtudás
  • kapcsolatrendszer, nyitott kapcsolatépítő attitűd

Amit kínálunk:

  • komoly technikai és szakmai háttér, képzési és mentor rendszer, szakmai és önismereti fejlődés,
  • vezetőképző program azok számára, akik ez iránt érdeklődnek
  • aktivitás és karrierszintekhez igazodó, jövedelem (fix+bónusz)
  • változatos munkavégzés, szabadság, segítő, baráti csapat
  • céges telefon, homeoffice lehetőség, akár digitális nomádként is élheted ezt az életet
  • tanulás, tapasztalás során profi értékesítővé, ingatlan befektetővé válsz, megváltozik az életed, munka helyett tudásod kamatozik
  • folyamatosan épülő karrier, korlátlan mértékben tudsz fejlődni komoly odafigyelésed, szorgalmad eredményeként

Kik vagyunk:

az Otthon Centrum 17 éve, közel 200 irodával Magyarország meghatározó ingatlanértékesítő ingatlan közvetítő hálózata, komoly szakmai háttérrel és tapasztalattal közel 1500 ingatlanközvetítővel. Nálunk első kézből tanulhatsz meg mindent, ami ingatlan tanácsadóként a fejlődésedhez, sikeredhez szükséges.

Munkavégzés helye:

  • Budapest és agglomeráció területén belül rugalmasan

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Ingatlanértékesítő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan-, építőipari értékesítés