Ingatlan értékesítő (alkalmazotti jogviszonyban)

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Budai ingatlanközvetítő iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ (alkalmazotti jogviszonyban)

Minimum érettségizett, jó kommunikációs készséggel rendelkező, felelősségteljes kollégákat keresünk hosszú távra, ingatlanok értékesítésére.

Bejelentett, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, fix fizetéssel + jutalékkal, modern irodai környezetben.

Ha szeretnél egy fiatal, lendületes csapat tagja lenni, ahol a modern technika találkozik a lelkes kollégákkal, akkor csatlakozz hozzánk!

Várjuk jelentkezésed!

Feladataid lesznek:

  • Új és használt ingatlanok felkutatása és értékesítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Tanácsadás
  • Adásvételi szerződések előkészítése
  • Adminisztráció

Amit kérünk:

  • Legyen minimum érettségid, szeress emberekkel dolgozni, légy kitartó és sikerorientált!

Munkatársaink számára biztosítjuk:

  • Nettó 250.000 Ft bejelentett fix fizetésen felül jutalékot és bónuszt (ami minimum 200.000-felső határ nincs)
  • Az informatikai és információs eszközöket (számítógép, tablet, telefon)
  • A teljes körű irodai hátteret (központi, könnyen megközelíthető irodák kiemelkedő felszereltséggel)
  • A marketing támogatást az ingatlan portfóliódhoz (online megjelenések és a piacon egyedülálló nyomtatott hirdetések)
  • A térítésmentes, belső oktatási és fejlődési rendszert
  • Komoly tapasztalattal rendelkező mentort, aki alaposan felkészít, hogy magabiztosan tárgyalhass
  • Rendszeres itthoni és külföldi szakmai rendezvények
  • A lehetőséget akár saját iroda nyitására
  • +1 szabadnapot a születésnapodon, hogy a családoddal ünnepelhess!

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.