Ingatlan bérbeadási referens

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • irodaházunk, telephelyünk hirdetéseinek koordinálása
  • üres ingatlanjaink bérbeadásával kapcsolatos teendők ellátása,
  • potenciális bérlők, ügyfelek felkutatása
  • találkozók, bemutatások megszervezése
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, lojális munkavégzés, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil háttér
  • változatos feladatok
  • szakmai kibontakozás lehetősége
  • anyagi megbecsülés
  • összetartó támogató munkahelyi közösség

Céginformáció

Hiszünk abban, hogy befektetett energiád megtérül és ambiciózus hozzáállásod meghozza neked gyümölcsét! Ha célokban és eredményekben is a legmagasabbra és a legtöbbre törekszel, valamint ezért hajlandó vagy tenni is, akkor csatlakozz Te is budapesti ingatlanforgalmazó partnerünk csapatához.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva küldje meg.