Díjbeszedő Faktorház Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Infrastruktúra üzemeltető-Linux

  • Cég neve

    Díjbeszedő Faktorház Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3/A.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Linux alapokra épülő infrastruktúra üzemeltetése. Linux rendszerek telepítése, napi szintű üzemeltetése, frissítése
  • Problémák szakszerű elhárítása
  • Fejlesztők támogatása
  • Virtuális/konténerezett környezetek kialakítása, napi szintű üzemeltetése
  • Monitoring rendszer használata és konfigurációja
  • Konfiguráció menedzsment rendszer használata és konfigurációja
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, dokumentációk készítése

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat IT vállalati környezetben
  • Enterprise linux disztribúciók magasszintű ismerete
  • Konténerizációs technológiák ismerete (Docker Swarm)
  • Shell scripting
  • Virtualizációs technológiák ismerete
  • Alap hálózati ismeret
  • Storage rendszerek alapszintű ismerete (NAS, SAN)
  • PKI alapos ismerete
  • GIT verziókezelő ismerete
  • Szerver szoftverek: Postfix, Nginx, Apache, HAProxy, PostgreSQL, MongoDB, MySQL, Squid, BIND
  • Jó problémamegoldó- és szervező-készség
  • Együttműködési készség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Proxmox, oVirt, Libvirt, KVM, VMware
  • Puppet konfiguráció menedzsment
  • Nagios, Zabbix, Checmk monitoring rendszerek
  • Egyéb nyelvek ismerete (Perl, Python, Ruby, YAML)
  • Hardver architektúrák (Intel, AMD)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Cafetéria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Rugalmas munkavégzési lehetőséget
  • Szakmai fejlődési lehetőséget

Céginformáció

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 70 év távlatában jegyezzük, amelynek köszönhetően komplex szakmai tudás és tapasztalat birtokában végezzük tevékenységünket.
A Digitalizációs és Informatikai Igazgatóságunkra keressük új kollégánkat.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.