InfraslimX Fitneszgép összeszerelő

  • Cég neve

    Medilight Tech Kft.

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest, Keled út 3.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Feladatok
  • a beérkezett burkolati elemek minőségének vizsgálata
  • méretsablon alapján az elemek előkészítése csiszolásra
  • előkészítő feladatok: darabolás, csiszolás, felületkezelés alapozóval
  • műgyantás karosszéria elemek összeillesztésével kapcsolatosan felmerülő feladatok ellátása: fúrás, ragasztás, csavarozás
  • a gyártás és a munkafázisok nyomon követése

Elvárások

Elvárások
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • jó kézügyesség
  • tapasztalat kéziszerszámok (behajtógép, fúró, sarokcsiszoló) használatában
  • a flexelésben, csiszolásban való jártasság elengedhetetlen
  • tanulási képesség és hajlandóság
  • betanítás után önállóan és csapatban történő munkavégzés

Előnyt jelent

  • eredményorientáltság
  • precizitás
  • üvegszál-erősítésű kompozit műanyagok gyártásában vagy karosszéria lakatosként szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • szakmunkában vagy hasonló területen eltöltött 1-3 év

Amit kínálunk

  • főállású munkakör
  • versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • 1 műszakos, nappali munkarend (7:00-15:30-ig)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Medilight Tech Kft. több mint 10 éve foglalkozik kozmetikai és alakformáló berendezések forgalmazásával. Cégünk jelentős tapasztalat birtokában a legkedvezőbb és leghatékonyabb technológiai megoldásokat teszi elérhetővé ügyfelei számára.