Informatikus Rendszergazda

  • Cég neve

    Centrum Computer Kft.

  • Munkavégzés helye

    9022 Győr

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • LINUX VPN MIKROTIK HÁLÓZATI ISMERETEK PROXMOX
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Linux szerverek telepítése, üzemeltetése.
  • Rendszergazdai feladatok ellátása az ügyfelek felé.
  • IT problémák javítása távsegítséggel illetve a helyszínen.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, fejlesztési tanácsadás részükre.
  • Munkák adminisztrálása, rendszerek dokumentumainak naprakészen tartása.

Elvárások

  • Informatikai területen szerzett 3-5év tapasztalat
  • Linux szerverek ismerete
  • fájlszerver-, mailszerver-, webszerver üzemeltetési tapasztalatok
  • virtualizációval kapcsolatos üzemeltetési ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • új ismeretek elsajátításának készsége
  • kiemelkedően higgadt kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • hálózati ismeretek (tűzfalak, routerek, VPN)
  • távsegítségben szerzett tapasztalat
  • Mikrotik rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat.
  • Kíváló szakmai fejlődési lehetőség.
  • Sokrétű változatos projektek.
  • Szakmai tanfolyamok
  • Előrelépési lehetőség
  • Teljesítményelszámolás.
  • Munkába járási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

18 éve működő, győri informatikai cég vagyunk. Jelenlegi létszám: 7 fő.
Barátságos légkör, kényelmes környezet.
Fő profilok: Számítógépes hálózatok építése, szerverek telepítése, felügyelete. Kamerás és beléptető rendszerek telepítése, felügyelete. Rendszergazdai szolgáltatások. Kisker szaküzlet, és szerviz.

A Jelentkezem gombra kattintva, kérem csatolja a fényképes önéletrajzát is!