Informatikus

  • Cég neve

    Országos Vérellátó Szolgálat

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • országos intézmény informatikai rendszerének üzemeltetése, felhasználói támogatás nyújtása külső partner segítségével
  • az intézmény honlapjainak üzemeltetése, karbantartása
  • informatikai beszerzésekkel és közbeszerzésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • informatikai tevékenységgel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • szakirányú informatikai végzettség
  • a közszférában szerzett legalább 5 év tapasztalat
  • legalább egy tartalomkezelő rendszer rendszergazdai szintű ismerete

Előnyt jelent

  • országos cégnél hasonló területen szerzett tapasztalat
  • outsource-ban megvalósított informatikai rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • közbeszerzésben való jártasság
  • Linux, LibreOffice (OpenOffice), Groupwise, Novell vagy Drupal ismerete
  • további előnyt jelent az Intézményünknél használt szoftverek ismerete

Egyéb információk:

  • egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel, határozatlan időre szól
  • illetmény megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2024. június 4.
  • a pályázat elbírálásának határideje a jelentkezési határidőt követő 15 napon belül
  • a munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető a pályázat benyújtásának módja: elektronikus úton Szász Gergely részére a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről