Informatikus munkatárs

  • Cég neve

    Euromedic International Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi munkájában együttműködik a felhasználókkal és a fejlesztőkkel, a felmerülő hardver és szoftver problémák elhárításában
  • Ügyviteli rendszerekből a felhasználók igénye szerinti riportok elkészítése
  • Felhasználók informatikai jogosultsági igényeinek teljesítése
  • Informatikai eszközök nyilvántartása, leltározásam feladatkörében felmerülő adminisztratív feladatok ellátása
  • Szoftverek telepítése, javítása, karbantartása.
  • Informatikai beszerzések koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú vagy technikusi végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Tökéletes kommunikáció a Felhasználókkal
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó attitűd
  • Csapatban való gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Mielőbbi munkakezdés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégcsoportnál
  • Modern irodai környezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Gyógyszerekkel, orvos szakmai anyagokkal, egészségügyi gépekkel, berendezésekkel foglalkozó, nagy múltú, nemzetközi hátterű Cégcsoport (jelenleg a munkavégzés helye Bp. V. és XI. kerület, 2025. évben Bp. XV. kerület)

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a hirdetésben megjelölt elvárások megléte esetén, munkabér igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.