Informatikus

  • Cég neve

    Akmé Kft.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Gyömrői út 76-80.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás a programozó kollégával
  • A kollégák által jelzett hibák és fejlesztési ötletek, igények kommunikálása a programozó felé, ezek tesztelése és beállítása
  • Webáruház megfelelő működésének fenntartása, fejlesztése, folyamatos tesztelése
  • IT szolgáltatások tervezése, beszerzése, bevezetése
  • Belső adminisztrációs felület folyamatos karbantartása, fejlesztése, tesztelése
  • Aktuális IT trendek lekövetése, bevezetése
  • Szükséges IT eszközök beszerzése
  • Informatikai témájú hatósági szabályok figyelése, annak való megfelelés kialakítása
  • IT eszközök karbantartásának, garanciális és szerviz ügyeinek intézése

Elvárások

  • Naprakész tudás az informatikai témákban, trendekben
  • Naprakész tudás a webáruházak, irodai szoftverek, céges ügyviteli rendszerek területén
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Erős probléma megoldó képesség
  • Programozói ismeret előnyt jelent
  • Munkájára igényes
  • Precíz és pontos munkavégzés mellett gyorsan és hatékonyan képes dolgozni

Amit kínálunk

  • Tudástól, szakmai tapasztalattól, terhelhetőségtől, kreativitástól függő versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkavégzés lehetősége
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Lendületes csapat
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges kiváló minőségi munkaeszközök, szoftverek biztosítása
  • IT témájú továbbképzések támogatása

Céginformáció

30 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, piacvezető szerszámgép, - és kéziszerszám értékesítéssel foglalkozó vállalat vagyunk. Dinamikus fejlődésünk támogatásához keressük leendő munkatársunkat.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!