Informatikai szerviz technikus

  • Cég neve

    Magyar Posta Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Dandár utca 23.

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PC WORD POWERPOINT
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Magyar Posta Zrt. IT Üzemeltetési Igazgatóság Informatikai szerviz technikus munkatársat keres Ha szeretnél az ország egyik legnagyobb informatikai szervezetében egy jó csapatban, változatos munkát végezni, ha nyitott vagy a tanulásra, és határozott a tudásod érvényesítésében és átadásában várunk csapatunkba.

Feladataid lesznek:

  • Hibabehatárolás, javítás, alkatrészcsere a szerviz telephelyére beérkező informatikai eszközökön (pl. pc, notebook, különböző nyomtatók, mobilok, PDA-k, szkennerek)
  • Eseti és időszakos karbantartási feladatok ellátása a műszaki dokumentációk, előírások alapján
  • Bevizsgálás, selejtezésre előkészítés
  • Előkészítés kiadásra, beleértve a szükséges szoftverek telepítését
  • Elvégzett feladatok dokumentálása (munkalap, időelszámolás)

Amit kérünk:

  • Középfokú műszaki vagy informatikai szakirányú végzettség
  • 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, powerpoint)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, jó hibafeltáró képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • IT eszközök és perifériák szervizelésében szerzett tapasztalat
  • desktop üzemeltetői gyakorlat
  • távoli hibaelhárítási gyakorlat
  • B kategóriás vezetői engedély

További információk:

Munkarend: heti 40 órás, 3 havi munkaidőkeret A munkavégzés helye: 1095 Budapest, Dandár utca 23.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető