Informatikai rendszergazda

  • Cég neve

    Szegedi Ítélőtábla

  • Munkavégzés helye

    6721 Szeged, Sóhordó utca 5.

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 820e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az intézmény szervereinek, munkaállomásainak üzemeltetése
  • felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése, felhasználók helyszíni, telefonos és távoli eléréssel történő támogatása
  • operációs rendszerek, felhasználói szoftverek telepítése, felügyelete,
  • hálózat üzemeltetése, felügyelete, aktív eszközök konfigurálása,
  • mobil eszközök felügyelete,
  • információbiztonsági feladatok ellátása,
  • informatikához kötődő igazgatási, adminisztratív feladatok elvégzése, eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
  • kapcsolattartás elsősorban a bírósági szervezet informatikusaival, külső partnerekkel, szolgáltatókkal,
  • szakszervíz beavatkozását igénylő munkák megszervezése, felügyelete, ellenőrzése,
  • közreműködés az informatikai beszerzések intézésében, selejtezésben, leltározásban,
  • tárgyalások és rendezvények (képzések, értekezletek) háttértámogatása
A feladatok ellátásához laptop és hivatali mobiltelefonszám biztosított.
Az illetmény megállapításánál az Iasz. rendelkezései az irányadók.

Elvárások

Alkalmazási feltételek:
Az állásra pályázhat, aki megfelel az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény (a továbbiakban: Iasz) 11. § (2) bekezdésében foglalt feltételeknek,
  • magyar állampolgár,
  • cselekvőképes,
  • büntetlen előéletű – amennyiben a pályázó nem áll igazságügyi alkalmazotti szolgálati jogviszonyban, úgy az Iasz. 11/A. §-ára figyelemmel hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal kell igazolnia azt a tényt, hogy a 11. § (4) bekezdésében meghatározott körülmény vele szemben nem áll fenn.
Iskolai végzettség az informatikai rendszergazdára vonatkozó képesítési követelményeket meghatározó jogszabályban foglaltak szerint:
  • szakirányú középfokú iskolai végzettség, vagy középfokú iskolai végzettség és felsőfokú vagy emelt szintű vagy középfokú informatikai szakképesítés,
  • ügyviteli vizsga (teljesítésére halasztás adható)
További elvárások:
  • rendszerszemlélet, jó elemzési képesség, stratégiai látásmód,
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, problémamegoldó képesség,
  • proaktivitás, nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • angol nyelv aktív kommunikációs szintű használata szóban és írásban

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett bírósági szakmai tapasztalat, más költségvetési szerveknél eltöltött gyakorlat
  • programozási tapasztalat
  • web/grafikusi/media szerkesztési ismeretek

Amit kínálunk

  • változatos feladatkör
  • csapatmunka
  • kiszámítható, biztos, bejelentett bérezés
  • teljes munkaidős foglalkoztatás

Céginformáció

A Szegedi Ítélőtábla a bírósági rendszerben 2003. óta működő szervezet, tevékenysége az illetékességi területéhez tartozó törvényszékek első, illetve másodfokú határozatai elleni fellebbezések elbírálása.

A pályázathoz csatolni kell a pályázó részletes – aláírt, fényképes – szakmai önéletrajzát, amely tartalmazza a pályázó eddigi munka-, szolgálati és egyéb munkajogi jogviszonyainak pontos megnevezését, időtartamát, az ellátott munka-, illetve feladatkörét, valamint személyes adatait és rövid úton történő elérhetőségeit, csatolni kell továbbá a képesítéseket igazoló okiratok másolatát, valamint nyilatkozatot, amelyben hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Szegedi Ítélőtábla elnöke, illetve az általa felhatalmazott személyek és a személyzeti feladatokat ellátó szervezeti egységek munkatársai megismerjék és kezeljék.
A pályázónak nyilatkoznia kell továbbá arra vonatkozóan, hogy kinevezése esetén az egyes vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségekről szóló 2007. évi CLII. törvényben foglaltak alapján vagyonnyilatkozatot tesz.

A pályázati feltételeknek a pályázat benyújtásának időpontjára kell teljesülniük, a hiányosan, illetve késedelmesen benyújtott pályázatot a pályázat kiírója elutasítja.