Informatikai fejlesztő - Diákmunka

  • Cég neve

    ME Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika

  • Fizetés

    Bruttó 3 500 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Tech stack

    • JAVA C C++
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• Üzleti alkalmazások fejlesztése workflow alapú fejlesztői környezetben
• Nagyvállalati informatikai környezetbe illesztve kell olyan kiegészítő alkalmazásokat fejleszteni, amelyek a meglévő vállalatirányítási és gyártási folyamat vezérlő rendszerek adatbázisaihoz illeszkednek
• Üzleti igények alapján folyamat lépések leképezése magas szintű program lépésekre

Elvárások

• Munkavégzés helye: Kazincbarcika, hibrid munkavégzés heti 1-2 nap helyszíni megjelenés, az erőforrás ráfordítás elszámolása idő alapú
• Munkaidő: Heti min. 3 nap
• Folyamatban lévő aktív nappali tanulmányok
• Java programozási nyelv és/vagy Microsoft Visual C, C++ ismerete
• Adatbázis ismeretek (tervezés és implementáció)
• Angol technikai nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent

• BM BPM rendszer ismerete

Amit kínálunk

• A munkakörnyezethez 2-4 hetes betanulási időszakot biztosítanak

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!