Informatikai/elektronikai rendszerek üzemeltetése

  • Cég neve

    BKV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Metróvonalakon a távközlési és technológiai informatikai rendszereink üzemeltetése, javítása, karbantartása.

Elvárások

  • érettségi bizonyítvány
  • szakirányú végzettség (elektronikai/informatikai/hálózatépítő-üzemeltető szakképesítés, illetve azokkal egyenértékű végzettség)
  • felvétel előtt: szakmai és orvosi alkalmassági vizsgálat

Pályakezdőket is szívesen fogadunk!

Előnyt jelent

  • Távközlési/elektronikai/informatikai műszerész gyakorlat
  • Távfelügyeleti rendszerek, szoftverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • IP technológia, hálózatszervezés ismerete, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Szerver és kliens üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • MySQL adatbázis-kezelő ismerete
  • Linux ismeretek
  • Számítógépes hibaelhárításban és javításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafetéria juttatások
  • üdülési lehetőség
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain, hozzátartozónak is
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

A munkavégzés jellege, helye:

  • 12/24 váltó műszakos munkarend, a munkavégzés helye változó, budapesti metróvonalak állomásainak területén.

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Céginformáció

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Metró Üzemeltetéstechnológiai Főmérnökség

feladatokhoz felvételt hirdet

Csatolni kérjük: fényképes önéletrajzot