Budapest I. Kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet logo

Információs ügyintéző

    Budapest I. Kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet

  • Munkavégzés helye

    1015 Budapest, Batthyány utca 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat GAMESZ üzemeltetésében lévő, Budapest Batthyány u. 1. szám alatti postahivatalban az önkormányzati ügyekkel kapcsolatos megkeresések kezelése, esetleges megválaszolása, az ügyfelektől érkező megkeresések önkormányzat, polgármesteri hivatal és más önkormányzati intézmények felé való eszkalálása,
együttműködik az önkormányzattal, polgármesteri hivatallal és az önkormányzat intézményeivel a megkeresések minél hatékonyabb és eredményesebb megválaszolásában, a tevékenységhez kapcsolódó rendszeres riportálási feladatok elvégzése, ügyféltámogatási feladatok

Elvárások

  • Középiskola/gimnázium (érettségi bizonyítvány),
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség

Előnyt jelent

•         hasonló területen szerzett tapasztalat

Céginformáció

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I.  törvény, továbbá a Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat GAMESZ belső szabályzatainak a rendelkezései az irányadók.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
•         fényképes szakmai önéletrajz
•         képesítést igazoló okiratok másolata
•         3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
•      nyilatkozatot arról, hogy hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a fenti dokumentumokat.

Kapcsolattartó: Solymos-Édelmayer Éva