Porsche Inter Auto Hungaria Kft. logo

Információs munkatárs

  • Cég neve

    Porsche Inter Auto Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Szerémi út 63.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

ISMERD MEG, MILYEN A PORSCHE CENTRUM CSAPATÁBAN DOLGOZNI

Tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Legfontosabb feladatok:

  • ügyfelek udvarias, segítőkész fogadása, eligazítása az autószalonban;
  • telefonos információ- és segítségnyújtás (nem műszaki kérdésekben);
  • szerviz-időpontok tervezése, egyeztetése;
  • ügyfelek mobilitásának koordinációja;
  • szerviztanácsadó munkájának adminisztratív segítése;
  • pénztári feladatok.

A jelentkezés feltételei:

  • minimum érettségi;
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • ügyfélorientált szemlélet, határozott fellépés, kulturált megjelenés;
  • fejlett empátiás és kommunikációs készség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • ügyfélkapcsolat terén szerzett tapasztalat;
  • az autók iránti érdeklődés előny.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • egyéb, béren kívüli juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségbiztosítás);
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva!
A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat