Információs munkatárs

  • Cég neve

    Müpa Budapest Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Komor Marcell utca 1.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Személyes, telefonos és e-mailen történő ügyfélszolgálat teljesítése.
  • Vendégek, látogatók eligazítása, szükség szerinti kísérete.
  • A házvezetések koordinálása és megtartása igény szerint magyar vagy idegen nyelven.
  • A Müpa programjairól készülő kiadványok tartalmi, formai ellenőrzése.
  • Szóróanyagok kihelyezése és folyamatos pótlása az épületen belül.
  • Programregisztrációk koordinációja.
  • Hűségprogrammal és egyéb rendezvényekkel kapcsolatos teendők ellátása.
  • Kapcsolattartás az intézmény különböző részlegeivel. A házban zajló rendezvények felügyelete.

Elvárások

  • Kiemelkedő kommunikációs készsége van.
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban).
  • Jól kezeli az emberi helyzeteket, empatikus, mediációs képessége kimagasló.
  • Felelősségteljes, megbízható hozzáállása van.
  • Dinamikus, precíz munkavégzés jellemzi.
  • Felhasználói szintű irodai szoftver ismerettel rendelkezik: MS Office.
  • Kulturális területen és/vagy ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent

  • További idegen nyelv(ek) ismerete.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, barátságos munkahelyi légkör.
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok.
  • Professzionális háttér és infrastruktúra, egyedülálló, színvonalas munkakörnyezet.
  • Munkaidő-beosztás szerinti munkarend (esti és hétvégi munkavégzés is jellemző).

Céginformáció

Magyarország egyik legismertebb kulturális márkája és egyik legmodernebb kulturális intézménye, a Müpa Budapest Nonprofit Kft. kulturális közegben jártas, új kollégát keres

INFORMÁCIÓS MUNKATÁRS
pozícióba.
A munkakör célja:
Az információs munkatárs a Jegyértékesítési és információs csoport tagjaként és a Müpa „arcaként” elsőként találkozik az intézmény látogatóival. Ügyfélközpontú, türelmes személyiségével és az „ügyfél élmény” iránti elkötelezett hozzáállásával hozzájárul a Müpa sokszínű és magas minőségű szolgáltatásának megvalósításához.