Információbiztonsági tanácsadó

  • Cég neve

    FORTIX Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
Ügyfeleink információbiztonságának fejlesztése és a védelmi szintjének kiépítése, fenntartása, kapcsolódó IBF feladatok ellátása, koordinálása. Feladatod lesz valódi értéket teremteni – külső és belső ügyfeleidnek egyaránt – úgy, hogy ők támogatást, iránymutatást kapjanak az alábbi tevékenységekben:

  • Rendszeres kockázatértékelések végrehajtása az információs rendszerek és adatok biztonságának garantálása érdekében.
  • Biztonsági szabályzatok és eljárások kidolgozása illetve naprakészen tartása.
  • Biztonsági szabályozások és jogszabályok betartatása valamint végrehajtása.
  • Alkalmazottak oktatása és tájékoztatása az információbiztonsági irányelvekről és gyakorlatokról.
  • Biztonsági eszközök és technológiák bevezetése és fenntartása.
  • Hatékony incidenskezelési folyamatok kidolgozása és végrehajtása.
  • Rendszeres hálózati és rendszerszintű monitorozás az incidensek és sérülékenységek időben történő észlelése érdekében.
  • Biztonsági incidensek elemzése és azok okainak azonosítása.
  • Érzékeny adatok védelmének biztosítása megfelelő titkosítási és hozzáférési kontrollok révén.

Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA:
  • Felsőfokú végzettséged és 5 éves szakmai tapasztalatod van Információbiztonság terén.
  • Felsőfokú kiberbiztonsági és/ vagy információbiztonsági szakirányú képzettség van a zsebedben (pl. NKE EIV, ÓE Információbiztonsági szakember képzés), vagy legalább egy, nemzetközi szinten is elismert tanúsítvánnyal, végzettséggel rendelkezel (CISA, CISM, CRISC, CISSP).
  • Vezettél már csapatot IBF-ként, CISO-ként, vagy meggyőző tudsz lenni afelől, hogy készen állsz rá.
  • Többéves információbiztonsági tapasztalatodat egy fejlődő csapat érdekében feltétel nélkül megosztanád és kamatoztatnád.
  • Fontos számodra a folyamatos szakmai fejlődés.
  • Képes vagy megbeszéléseken asszertív módon érvényesíteni az információbiztonsági igényeket és elnyerni a résztvevők elköteleződését.
  • Tárgyalási szinten kommunikálsz angol nyelven, ismered és használod az információbiztonsági szakzsargont.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Haladó szinten kezeled az MS Office programokat (nem ppt zsonglőröket keresünk, de a Word-ben a stílusok, vagy Excelben a Pivot táblák és függvények használata nálunk alapnak számít).

Előnyt jelent

ELŐNYT JELENT, HA:
  • Releváns tanúsítványt és szakmai tapasztalatot szereztél auditálás (pl. ISO 27001, ISO 22301), felhős platformok (pl. Microsoft, AWS, GCP), felhőbiztonság (pl. CCSK) területén.
  • Nem idegenek számodra az MNB 8/2020 vagy 4/2019 ajánlásai, az ISO 27001 „A” mellékletének kontrolljai, a NIST 800-53-hoz, PCI-DSS-hez, a NIS2-höz, a kritikus infrastruktúrához, létfontosságú rendszerelemekhez kapcsolódó fogalmak.
  • Nem veszel el az információbiztonsági szabványok rengetegében, képes vagy átlátni és ha kell, megkeresni a közös metszeteket (pl. Secure Controls Framework).

Amit kínálunk

MILYEN NÁLUNK AZ ÉLET?
  • Erősségünk, hogy különbözőek vagyunk, de hivatásunkban közösek.
  • Nagyrészt otthonról dolgozunk (heti 4 nap), de egy szuper iroda is rendelkezésre áll Budapest szívében, ha közösségre vágysz.
  • Aktív belső szakmai diskurzusban vehetsz részt, rendszeresek az előadások, kerekasztalbeszélgetések.
  • Jelentős összegű képzési keretet kapsz, plusz a tanuláshoz platformot és évente 10 képzési napot biztosítunk, hogy megvalósíthasd önmagad.
  • Jár még egészségbiztosítás, mert hosszú távon – és egészségesen – számítunk rád!
  • Éves bónusszal jutalmazzuk a kollégákat és egyéb juttatásokkal támogatjuk őket a munkavégzésben (szemüveg támogatás, 10 nap apasági szabadság 100 %-os távolléti díjjal).

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

MI VAGYUNK A FORTIX.
  • A lehető legtöbb értéket adjuk ügyfeleinknek, zéró mellébeszéléssel.
  • Megvédjük ügyfeleink üzleti értékeit, információit, és meg is tanítjuk nekik, hogyan tegyék ezt.
  • Dinamikus szakmai műhelyt építünk. Megosztjuk egymással a tudásunkat, támogatjuk egymást a fejlődésben.
  • Csapatot építünk, szeretjük és tiszteljük egymást.
  • Keressük a személyes célok és a mindennapi feladatok összhangját.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, akkor a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat.