Információbiztonsági szakértő / Kiberbiztonsági tanácsadó

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Adatvédelmi, információbiztonsági és compliance tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ / KIBERBIZTONSÁGI TANÁCSADÓ

Főbb feladatok, munkák:

  • Ibtv. / Kibertantv. / NIS2 szerinti információbiztonsági felelős feladatainak ellátása állami-, önkormányzati-, illetve céges partnereinknél
  • IT biztonsági tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektronikus információbiztonsági vezető vagy érvényes CISA, CISM, CRISC vagy CISSP képesítés
  • Legalább 5 év információbiztonsági felelős szerepkörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha a te hangod mélyebb!
  • Auditori végzettség, illetve tapasztalat.
  • Informatikai biztonsági megoldások naprakész ismerete.
  • Angol / Német kommunikációképes szakmai nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás.
  • Szakmai továbbképzések.
  • Reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztés.
  • Egyéb jutattások: Iskolakezdési támogatás. Egészségbiztosítás. Rendszeres premizálás.

Munkavégzés helye:
Alapvetően home office, indokolt esetben kiszállással ügyfelekhez.

Megbízóról:

15 éve foglalkozunk adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfelkörünk. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bruttó bérigénye megjelölésével.