Industrialization Project Manager

  • Cég neve

    Harman Becker Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Holland fasor 19.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok:

  • Egy multifunkciós project csapat irányítása az új programok termelésbe történő bevezetése során a MMGList alapján.
  • Projekt költségvetés, időterv és erőforrások tervezése és menedzselése.
  • A projektek lebonyolításához szükséges munkafolyamatok meghatározása és tisztázása.
  • Javító intézkedések indítása, analizálása, kontrollálása a projektcélok elérése érdekében.
  • Együttműködés a termékfejlesztéssel a minta és próbagyártások során a magas minőség és költséghatékonyság elérése.
  • Átadás-átvételi folyamat biztosítása a gyártás felé.
  • A project során szükséges folyamat- és tesztberendezések beszerzése.
  • Szoros vevői kapcsolattartás a projektek főbb pontjait illetően.
  • Áttekinthető jelentés összeállítása a management és a vevők felé.
  • Teljes termék életciklus támogatása (Life cycle management) a projektet érintő kapacitás változás és metódus tekintetében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • 2-3 éves tapasztalat mérnöki területen;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
  • Projekt management ismeretek;
  • FMEA és VDA szabványismeret;
  • Analizáló készség;
  • Utazási hajlandóság (várhatóan külföldön évi 1-2 alkalommal)

Amit kínálunk

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.