Import, beszerzési asszisztens / kínai beszerző

  • Cég neve

    SaniMix Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest, Angeli utca 68.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Társaság import folyamatainak teljeskörű ügyintézésében való részvétel
  • Gyártó cégekkel való folyamatos kapcsolattartás, új gyártók, új termékek megkeresése, mintatermékek bekérése
  • Import rendelések teljes dokumentációjának elkészítésében való részvétel, Vám okmányok és fuvarlevelek
  • Akciók, rendelések, konténer beérkezések, árukészlet, termékreklamációk, alkatrészigények egyeztetése a külföldi beszállítókkal
  • Beérkezett áruk ellenőrzésében való részvétel
  • Árukészlet napi szintű ellenőrzése, készlethiány kezelés
  • Termékreklamációk továbbítása a gyártók felé, teljes ügyintézés, nyomon követése
  • Új termékek áruházi listázásában teljes körű részvétel
  • Cég weboldalának napi szintű ellenőrzése, közreműködés a frissítésben

Elvárások

  • 3-5 év igazolt szakmai tapasztalat kínai beszerzésben
  • Kiváló angol kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Jó műszaki érzék
  • Önálló munkavégzés, és jó csapatmunka
  • Problémamegoldó, kreatív gondolkodás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kínai nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, bejelentett munkahely egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező magyar cégnél
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges mobiltelefon a munkavégzéshez
  • Fix munkaidő (8:00-16:30-ig), szabad hétvégékkel
  • Összetartó és egymást segítő munkatársak
  • Változatos munkahelyi kihívások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Megbízható, tapasztalattal rendelkező import, beszerzési asszisztens/kínai beszerző munkatársat keres az ország egyik vezető szaniter importőre. Hosszútávra, teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel!

Kérem, a "Jelentkezem" gombra kattintva  küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát nettó bérigény megjelölésével.