Iktató (GM-1424)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. autóiparban tevékenykedő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába, Iktató munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • irattározással kapcsolatos feladatok ellátása (dokumentumok szkennelése, lefűzése, rendszerezése);
  • számítógépes adatrögzítés, elektronikus iktatás;
  • különböző nyilvántartások, adatbázisok vezetése, gondozása, naprakészen tartása;
  • postázási feladatok elvégzése, a postakönyvek vezetése;
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása;
  • határidők nyomon követése, betartása;
  • jegyzőkönyv vezetése és ezek összegzésének vezetőség felé történő megküldése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • önállóság, precizitás, terhelhetőség
  • iktatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • jól együttműködő, lelkes, elhívatott csapat
  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és korszerű infrastruktúra
  • utazás költségtérítés támogatás
  • versenyképes jövedelem

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő