Igazgatási szakértő

  • Cég neve

    Nemzeti Mobilfizetési Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kapás utca 6-12.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Társaság tulajdonosi joggyakorlójával való közreműködés, döntések meghozatalával összefüggő jogi és igazgatási feladatok ellátása, így különösen az ülések megszervezése, kapcsolattartás, az ülések anyagainak előkészítése, az ülésen meghozott döntések dokumentálása, valamint az ülésekről a jegyzőkönyv elkészítése
  • Szerződések és más jogi dokumentumok előkészítése, szerkesztése és szakterületi véleményezése
  • Döntéselőkészítő dokumentációk elkészítése
  • Belső szervezeti normatívák, szabályzatok előkészítése, szakterületi véleményezése, a kiadás menedzselése
  • Megbeszélések, értekezletek, tárgyalások munkaanyagainak előkészítése
  • A Társaság beszerzési eljárásainak szakterületi támogatása
  • Közreműködés a közvetlen szakterületi vezető által meghatározott feladatokban

Elvárások

  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • A MS 365, a Teams, valamint a SharePoint magabiztos kezelése
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség
  • Proaktivitás, önálló, pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Pozitív hozzáállás, csapatszellem
  • Munkavégzés irodai jelenléttel
  • A munkába lépés napján érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány megléte

Előnyt jelent

  • Jogi, igazgatásszervezői végzettség
  • Tulajdonosi joggyakorlói anyagok előkészítésében szerzett tapasztalat
  • Közigazgatásban szerzett hasonló munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • Korszerű, igényes munkakörnyezet
  • Munkábajárási támogatás (jogszabály szerint)
  • Kiemelkedő béren kívüli és cafeteria juttatás (választható elemekkel)
  • Prémium

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Társaságunk biztosítja a Magyarországon elérhető, országosan egységes mobilfizetéssel történő közterületi parkolás megfizetését, a hazai autópályamatrica és útdíj mobilos megvásárlását, a közösségi közlekedésben használt helyi és helyközi jegyek és bérletek megváltását.
Szakmai tapasztalatainkra alapozva digitális innovációs megoldásokat fejlesztünk, különféle szolgáltatások és a smart city témakörökben.

Várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzát és referencia megjelölését (név, telefonszám) illetve munkabér igényét.

A jelentkezésemmel kijelentem, hogy a társaság honlapján elérhető "Felvételi adatkezelési tájékoztatót" megismertem és elfogadom.