IDM szakértő tanácsadó

  • Cég neve

    FORTIX Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WORD POWERPOINT VISIO AZURE POWERSHELL OUTLOOK O365 EXCEL AD SSO VBSCRIPT
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
  • IDM rendszerintegrációs feladatok (Jogosultságkezelő IDM rendszerbe más rendszerek beintegrálása, mini-projekt menedzsment, szervezés-koordináció, interjúzás, tesztelés, dokumentálás, implementálás).
  • IDM rendszer rendszergazdai feladatainak ellátása.
  • Jogosultságokhoz kapcsolódó incidensek kezelése.
  • Jogosultsághoz kapcsolódó adatelemzések, adattisztítás.
  • Új IDM rendszerfunkciók bevezetése (specifikáció, szervezés, tesztelés, dokumentálás).
  • Kapcsolattartás IDM szállítóval, IT és üzleti részlegekkel.
  • Jogosultság kezelés folyamatok fejlesztése, áttervezése.

Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA:
  • Rendszerszervezői VAGY IT tanácsadói VAGY a felhasználói szinten túlmutató IDM VAGY IT architect tapasztalatod van.
  • Tárgyalási szinten kommunikálsz angol nyelven.
  • Kiemelkedő szervezői-koordinációs képességgel rendelkezel.
  • Dokumentáció nem okoz problémát a számodra, angol nyelven, technikai/IT és üzleti/felhasználói nyelvezettel sem.
  • Fontos számodra a folyamatos szakmai fejlődés.
  • Haladó szinten kezeled az O365 programokat (Outlook, Word, Excel, Powerpoint és esetleg Visio), Excelben FKERES, Pivot nálunk alapnak számít.
  • Ismered és használod az IT technológiákat, alapfogalmakat (pl. AD, Azure AD, SSO).

Előnyt jelent

  • PowerShell, VBscript ismerete, alkalmazása.

Amit kínálunk

MILYEN NÁLUNK AZ ÉLET?
  • Erősségünk, hogy különbözőek vagyunk, de hivatásunkban közösek.
  • Nagyrészt otthonról dolgozunk (heti 4 nap), de egy szuper iroda is rendelkezésre áll Budapest szívében, ha közösségre vágysz.
  • Aktív belső szakmai diskurzusban vehetsz részt, rendszeresek az előadások, kerekasztalbeszélgetések.
  • Jelentős összegű képzési keretet kapsz, plusz a tanuláshoz platformot és évente 10 képzési napot biztosítunk, hogy megvalósíthasd önmagad.
  • Jár még egészségbiztosítás, mert hosszú távon – és egészségesen – számítunk rád!
  • Éves bónusszal jutalmazzuk a kollégákat és egyéb juttatásokkal támogatjuk őket a munkavégzésben (szemüveg támogatás, 10 nap apasági szabadság 100 %-os távolléti díjjal).

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

MI VAGYUNK A FORTIX.
  • A lehető legtöbb értéket adjuk ügyfeleinknek, zéró mellébeszéléssel.
  • Megvédjük ügyfeleink üzleti értékeit, információit, és meg is tanítjuk nekik, hogyan tegyék ezt.
  • Dinamikus szakmai műhelyt építünk. Megosztjuk egymással a tudásunkat, támogatjuk egymást a fejlődésben.
  • Csapatot építünk, szeretjük és tiszteljük egymást.
  • Keressük a személyes célok és a mindennapi feladatok összhangját.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el nekünk magyar és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva!