Idegenforgalmi menedzser

  • Cég neve

    Hosting27 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Anker köz

  • Fizetés

    Nettó 375e - 475e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti apartmanjainkban a vendégek kényelmes tartózkodását biztosítani, jó vendégélményt nyújtani, ami maximális értékelésekhez vezet a foglalási oldalokon.

Amit ezekért kell tenni, így a felelősségedbe tartozik:
  • KOMMUNIKÁCIÓ:
    • Vendégekkel történő kommunikáció, elsősorban online foglalási felületeken és telefonon keresztül.
    • A vendégekkel foglalkozó, velük kapcsolatot tartó csapat (recepciósok) támogatása.
  • MENEDZSELÉS, SZERVEZÉS:
    • A napi munka irányítása, szervezése és felügyelete. (Recepciósok irányítása, ha pl. késik vagy korábban jön a vendég; az apartmanban fellépő hibák priorizálása és az elhárításuk megszervezése; apartmanokban használt felszerelések kiszállításának megszervezése, stb.)
    • Probléma-elhárítás megszervezése (elment az áram, nincsen wifi, a vendég elvesztette a kulcsot, stb.)
    • Vendégfogadás és takarítás megszervezése az apartmanokban.
    • Szerelők, karbantartók szervezése.

Nappali és éjszakai időszakra is keresünk kollégákat, így várjuk azok jelentkezését is, akik - a kb. 3 hónapos betanulási időszak után - szívesen dolgoznak éjszaka (hajnali 1 és reggel 8 óra között).

Elvárások

  • Jó szervező készség, "multitasking". A vendégek folyamatosan írnak az Airbnb-n, Whatsappon és közben csörög a telefonod. Ha jól tudsz priorizálni és nem stresszelsz, ez a munka neked való.
  • Angol nyelvtudás. Ha gördülékenyen tudsz telefonon és írásban angolul kommunikálni, ez a munka neked való.
  • Megnyerő, barátságos kommunikáció. Mégiscsak vendégekkel kommunikálsz, akik értékelik kedves stílusodat.
  • Hatékony és gyors problémamegoldó készség. Nincs internet? Elment az áram az apartmanban? Nincs nyomás a kazánban? Az ajtót nem lehet bezárni? Ha tudod, hogy fogj neki a probléma megoldásának, ez a munka neked való.

Előnyt jelent

  • Vezetői, szervezői munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Egyéb nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Szakmai tulajdonos, így a stabil működés biztosított.
  • A gyorsan növekvő cég gyors előrelépésekre is lehetőséget ad.
  • Barátságos munkakörnyezet, belvárosi iroda, családias hangulat.

Céginformáció

Az egyik legnagyobb és továbbra is dinamikusan növekvő, Budapesten és Balatonon apartmanokat működtető cég, fiatalos, barátságos és pörgős csapattal. Stabil és erős háttér, amely fejlődési lehetőséget és rugalmasságot biztosít munkatársainak.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük, csatold ANGOL nyelvű önéletrajzod.