HVAC mérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4000 Debrecen, Hajdú-Bihar

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Nemzetközi partnercégünk a világ vezető új energetikai innovációs technológiai vállalata. Új munkatársukat keressük HVAC mérnök munkakörbe! Ha készen állsz arra, hogy felhevítsd a HVAC-technológia világát, miközben hidegvérrel oldod meg az összetett kihívásokat, olvass tovább!

HVAC mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Felelős a vállalat új üzemében a HVAC-rendszer tervezéséért, kialakításáért és kiépítéséért
  • Felelős a telephely HVAC-követelményeinek auditálásáért, megerősítéséért és rögzítéséért a vállalat belső felhasználói körében
  • A HVAC szakmai műszaki megoldások felülvizsgálatának vezetése a tervezési és kivitelezési fázisok során, valamint a tervezési és műszaki módosítások felülvizsgálata
  • Együttműködik és felülvizsgálja a harmadik fél tervező által készített HVAC-tervezési tervet a projekt megvalósítása érdekében, és biztosítja, hogy az eredmények összhangban legyenek az eredeti tervezési szándékkal
  • Technikai helyszíni iránymutatás, az építési helyszín tervmódosításának vezetése, és részvétel a projektek elfogadásában
  • Részvétel a részleg szabványosítási rendszerének kiépítésében és az adatbázis karbantartásában
  • Felhasználói információk és visszajelzések gyűjtése, az aktuális piac élvonalbeli technológiáinak és alkalmazásainak összegyűjtése, valamint javaslatok megtétele a HVAC szakmai csoport működési színvonalának javítására
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség releváns területen
  • Jártasság a Windows Office programok használatában, jártasság a CAD-ben
  • Legalább 3 éves magyarországi vagy EU-s HVAC munkákkal kapcsolatos tapasztalat, HVAC mérnöki tervezéssel és kivitelezéssel, helyszíni építkezési menedzsment tapasztalattal
  • Átfogó HVAC és egyéb mérnöki műszaki ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős vezetői készségek
  • Határozott, meggyőző fellépés
  • Kiváló szervezőképesség, a részletek iránti éles szemlélet és a problémamegoldás proaktív megközelítése
  • Fiatalos, lendületes, nyitott személyiség
  • Erős interperszonális készségek
  • Hűtőtornyok, a sprinkler rendszerek és a magas nyomású vízrendszerek ismerete és kezelése
  • Tapasztalat tiszta tér kialakításában
  • Tapasztalat ipari környezetben
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Zöldmezős beruházások kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Környezetvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség
  • Részvétel Európa egyik legmodernebb gyártóüzemének felépítésében és későbbi működtetésében
  • Jelentkezés az állásra:

    Vágj bele egy olyan karrierbe, ahol mindig kellemes a légkör! Jelentkezz önéletrajzoddal, és értelmezd újra a klímaszabályozás világát!