Amerikai Egyesült Államok Nagykövetsége logo

HVAC Mechanic / HVAC Gépész

  • Cég neve

    Amerikai Egyesült Államok Nagykövetsége

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 7,1M Ft éves bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok és
    • Magyar középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A nagykövetség Épületfenntartási részlegén dolgozó fűtési, szellőzési és légkondicionálási (HVAC) karbantartó karbantartási és javítási munkákat végez a misszió valamennyi épületében és létesítményében, beleértve a saját tulajdonú és bérelt ingatlanokat is
  • HVAC-rendszereket telepít és javít, és megbizonyosodik róla, hogy minden feladatot az előírásoknak és a gyártók ajánlásainak megfelelően végezzenek el
  • Megelőző karbantartást végez a HVAC-rendszerek és berendezések ellenőrzése, beállítása és hibaelhárítása révén

Elvárások

TAPASZTALAT:
  • Legalább három (3) év tapasztalat szükséges a kereskedelmi vagy ipari HVAC-rendszerek javításában és karbantartásában
  • Érvényes vezetői engedély szükséges. ("B" kategória)

OKTATÁS:
  • Középiskola elvégzése szükséges
  • Szakképzési program sikeres elvégzése szükséges egy akkreditált, HVAC területre specializálódott technikusképző intézetben

NYELV:
  • Angol: Korlátozott olvasási / írási / beszédtudás szükséges
  • Magyar: Középszinti ismeret szükséges az olvasás / írás / beszéd terén

Amit kínálunk

Az Egyesült Államok budapesti képviseletén dolgozó személyzet, beleértve a MOH és a harmadik országbeli állampolgárokat (TCN), kompenzációs csomagot kaphat, amely tartalmazhat egészségügyi, szeparációs és egyéb juttatásokat.
  • Időarányos 13. havi fizetés
  • Teljesítménnyel kapcsolatos díjak
  • Teljesítmény alapú fizetésnövekedés
  • Helyi és amerikai fizetett ünnepnapok
  • Ingyenes belépés a helyszíni edzőterembe
  • Utazási és étkezési hozzájárulás
  • Képzési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség