Hűtőgép szerelő

  • Cég neve

    Tűzhányó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk ipari és lakossági hűtőgépek javítására, karbantartására.

Elvárások

Magára és munkájára igényes, felelősségteljes, megbízható. Elektronikus munkalap kitöltésére képes, tud csapatban dolgozni. Szakirányú végzettséggel rendelkezik (háztartási gép szerelő, hűtőgép szerelő stb). Szerelési gyakorlattal és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik. Munkaidő alatt az alkoholfogyasztás tilos.

Előnyt jelent

Angol nyelv alapfokú ismerete.

Amit kínálunk

Hosszú távú együttműködést kínálunk fiatalos csapatunkba, kiemelt és folyamatosan emelkedő bérezéssel. Bejelentett munka, céges autót és szerszámot biztosítunk. A munkavégzés Budapest és Pest megye területén történik.

Céginformáció

2014 óta foglalkozunk szervizeléssel és saját webáruházzal. Cégünk stabil és dinamikusan fejlődő.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!