Kardos-Klíma Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Hűtőgép - klímaberendezés szerelő

    Kardos-Klíma Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari hűtési rendszerek telepítése, javítása, szervizelése és karbantartása.

Elvárások

  • Villanyszerelő képesítés, villamos szakismeret.
  • Hűtőgépszerelő, Ipari-kereskedelmi hűtőgépszerelő vagy Klímaberendezés szerelő szakképesítés.
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalat.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Önálló munkavégzés, munkatársak irányítása, munkavégzés koordinálása.

Előnyt jelent

  • Érvényes F-gáz képesítés.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.
  • Szabad hétvége.
  • Normál munkaidő.
  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria.
  • Béren kívüli juttatások.

Céginformáció

A Kardos-Klíma Kft. ipari hűtéstechnikai rendszerekkel és klímatechnikai megoldásokkal szolgálja ki partnereit. Ügyfeleink közé  élelmiszeripari, gyógyszeripari gyártó, és egyéb hűtési technológiákat alkalmazó cégek tartoznak.

Kérjük csatoja önéletrajzát és adja meg telefonszámát.