Hűtő, - és klímaberendezés szerelő

  • Cég neve

    Eviron Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Lakossági és ipari épületek klíma, - és szellőzőberendezéseinek (Split, VRV, VRF, Folyadékhűtő, Légkezelő, Fan-Coil), telepítése, javítása.
  • Időszakos karbantartási feladatok ellátása.
  • Berendezések szivárgásvizsgálata, beszabályozása, beüzemelése.
  • Klíma, - és szellőzőrendszerek szerelése, karbantartása, javítása.

Elvárások

  • Min. 3-5 év munkatapasztalat nagy hűtőgépek szervizelése területen
  • Hűtéstechnikai rendszerek ismerete
  • Érvényes H-I (F-gáz) képesítés megléte
  • Tűzgyújtási engedély megléte
  • Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés – szerelő képesítés
  • Forrasztási tapasztalat
  • Villanyszerelői ismeretek, mérések elvégzése
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Összeszokott szerelő pár jelentkezése előnyt jelent
  • Automatika rendszer ismeretek
  • Villanyszerelői végzettség
  • Daikin, Clivet, Airwell, Lennox, LG, Toshiba berendezések ismerete és szervizelési tapasztalata
  • Törökbálinti telephely
  • Heti öt nap
  • Nem igényel nyelvtudást, viszont angol/német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelt éves bónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Szuper munkahelyi környezet, jó munkakörülmények, korszerű eszközök és szerszámok
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Jólléted és egészséged megőrzéséhez ingyenes sportolási, kikapcsolódási lehetőségek cégünk székhelyén (konditerem, streetball pálya)
  • Évente többször céges csapatépítő programok
  • Rugalmas munkavégzési hely – országos munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk FM Divíziója épületgépészeti rendszerek és berendezések üzemeltetésével, karbantartásával foglalkozik. Csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakör betöltésére keres új munkatársat: Hűtő, - és klímaberendezés szerelő