Húsüzemi karbantartó/Villanyszerelő (Perbál)

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2074 Perbál

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártósori gépek üzemeltetése és karbantartása.
  • Energetikai rendszerek felügyelete.
  • Üzemzavar elhárítása.
  • Alapvető villanyszerelési és lakatos munkák elvégzése.
  • Kisgépek használata (sarokcsiszoló, fúrógép, köszörű)
  • Karbantartás terv szerinti munkavégzés (gépkések élezése, napi ellenőrzési és javítási feladatok elvégzése)
  • Külsős szervízcégekkel történő együttműködés, szakmai kapcsolattartás.

Elvárások

  • Villanyszerelő- szakmunkás végzettség
  • Pneumatikai és mechanikai alapismeretek
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Gyors helyzetfelismerés és műszaki megoldások
  • Alapszintű számítógép felhasználói ismeret: Outlook levelező rendszer, Windows
  • Saját tulajdonú személygépkocsi, hivatali használatra a napi munkába járáshoz.

Előnyt jelent

  •  targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Teljesen bejelentett, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.
  • Családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozhat nálunk.
  • Az alapbéren felül számos juttatás:
    • 13. havi fizetést
    • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig.
    • Hűségprogramunk keretén belül elismerjük a régóta nálunk dolgozó munkatársak lojalitását (SZÉP-kártya juttatás)
  • Saját gépkocsival történő munkába járást a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.
  • A munkavégzéshez szükséges munkaruhát biztosítjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen ebéd

Kérjük amennyiben felkeltettük érdeklődést küldje le önéletrajzát a Jelentkezem gombra történő kattintással.