Húsipari betanított munkás

  • Cég neve

    Helit

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Hunyadi János út 4

  • Fizetés

    Nettó 340e - 380e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Helit

Csatlakozz a Helit Kft. összetartó csapatához, ahol munkatársaink közösen dolgoznak partnereink magas színvonalú kiszolgálása érdekében!

 HÚSIPARI BETANÍTOTT MUNKÁS munkakörbe keressük új munkatársainkat!

MIÉRT CSATLAKOZZ HOZZÁNK?

  • Stabil nagyvállalati hátteret és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk.
  • Elérhető havi jövedelem nettó 375.000 Ft (ha bármilyen adókedvezményt érvényesíthetsz, akkor a nettó összeg magasabb lesz), melynek részét képezi a termelési bónusz, a műszakpótlék, illetve próbaidő után járó nettó 40.000 Ft cafeteriát.
  • A munkavégzéshez biztosítjuk a munkaruhát és a szükséges eszközöket.
  • A fejlődésed számunkra is fontos, mentorprogramunk támogat Téged abban, hogy betanulásod gyors és zökkenőmentes legyen.
  • Minden dolgozónkra céges élet- és balesetbiztosítást kötünk.
  • Ha nálunk fogsz dolgozni, dolgozói vásárlási kedvezményben részesülsz.
  • Vár Téged céges edzőtermünk, amit a hét minden napján látogathatsz.
  • Időközönként céges csapatépítőkkel színesítjük a mindennapokat.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

Húsüzemünkben az alábbi feladatok várnak rád:

  • Félkész termékek és késztermékek válogatása.
  • Kézi anyagmozgatás a húsüzem területén.
  • Betanítás után (gépi) kockázás, vágás.
  • Csomagolási tevékenység vákuumgéppel.
  • Címkézés, nyomon követés, tablet kezelés.
  • Munkaterület tisztán tartása.

SIKERES PÁLYÁZÓ LEHETSZ, HA:

  • Megbízható, precíz és felelősségteljes munkaerő vagy.
  • A csapatmunka számodra is fontos.
  • Magas a rend iránti igényed, hiszen a húsok feldolgozása során kiemelten fontos a munkaterület tisztán tartása.
  • Alapfokú számítógépes ismerettel rendelkezel.
  • Elkötelezett híve vagy a minőségi, felelősségteljes munkavégzésnek.
  • Szeretnél folyamatosan fejlődni, fizikailag terhelhető vagy.
  • Nem okoz gondot 4-5 Celsius fokos hőmérsékletben a munkavégzés.
  • Vállalod a két műszakban történő munkavégzést (8:40-17:00; 11:40-20:00).
  • Ha nálunk fogsz dolgozni, szükséged lesz érvényes tüdőszűrő igazolásra is (ennek költségét megtérítjük számodra).

ELŐNYT JELENT SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • Van hasonló munkakörben szerzett és/vagy éttermi friss hús előkészítésében tapasztalatod.
  • Dolgoztál már BIZERBA mérleggel.

JÓ, HA TUDOD:

DOLGOZÓINK MONDTÁK:

"Szeretem a munkakörömet és kollégáimat. A felmerülő problémákat remek csapatmunkában tudjuk megoldani, illetve egyéb esetekben is számíthatunk egymás tanácsára."