Hús értékesítési munkatárs (FERENCVÁROS)

  • Cég neve

    METRO Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Gyáli út 35-37.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád?
  • a kihelyezési alapelveknek megfelelően elhelyezi az árukat a hűtőpultokban
  • gondoskodik arról, hogy az eladótérben mindig megfelelő mennyiségű, választékú és fogyaszthatósági határidejű áru álljon rendelkezésre
  • kihelyezett termékeknél a szavatossági időt figyeli, megfelelően dokumentálja
  • a húspult, hústerem feltöltésekor kiemelt figyelmet fordít a nyomonkövetési dokumentáció vezetésére
  • hűtőterem-hőmérsékleteket, maghőmérsékleteket ellenőrzi
  • a vásárlókat kiszolgálja, kérdéseikre válaszol, tanácsot ad, felhívja a figyelmet az aktuális akciókra
  • a vásárlók igényeinek megfelelő mennyiségű és fajtájú friss hústerméket a megfelelő technológiai előírásoknak megfelelően darabolja, szeleteli, csomagolja (igény esetén darálja), méri és árazza (erre alkalmas mérleg segítségével)
  • HACCP előírásokat naprakészen ismeri, a szükséges nyomtatványokat vezeti

Elvárások

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:
  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Kereskedelemben szerzett szakmai jártasság
  • Csapatszellem megléte
  • Értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód
  • 2 műszak vállalása
Előny: hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?
  • Stabil alapjövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A német központú METRO csoport egy vezető nemzetközi nagykereskedelmi vállalat, mely célzottan a szállodák, éttermek és vendéglátóegységek (HoReCa), valamint az önálló kereskedők igényeinek kiszolgálására specializálódott. A Társaság 23 országban működik, világszerte több mint 90 ezer főt foglalkoztat.
A METRO 1993-ban elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra. Üzleti koncepciónk, hogy maximálisan támogassuk a professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vigyék, célunk az, hogy az első számú partnerükké váljunk.
Jelenleg 13 áruházzal állunk nagykereskedőként profi vevőink szolgálatára az ország számos pontján, teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómiai tevékenységeikhez.
A METRO több mint 2000 főt foglalkoztat Magyarországon.