Humánkineziológus-gyógytornász (mozgásterapeuta)

  • Cég neve

    Prima Medica Egészségközpontok

  • Munkavégzés helye

    1015 Budapest, Ostrom utca 16.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Prima Medica EgészségHálózat húsz éve van jelen a hazai magánegészségügy piacán.  25 specializált szakmai központunkban, 4 budapesti helyszínen, több mint 120 ismert szakorvossal várjuk pácienseinket. 2023-ban elnyertük az Év Betegbarát Szolgáltatója címet, és családbarát munkahely minősítéssel is rendelkezünk.

Életmód Orvosi Központunk magas vérnyomásos, szív - és érrendszeri betegséggel élő, szénhidrátanyagcsere-zavarral küzdő páciensek komplex terápiáját látja el, amelyben a szakorvos, dietetikus, mozgásterápiás szakember és pszichológus közösen dolgozik a páciens gyógyulása érdekében.
Csapatunk bővül, ezért életmóddal összefüggő betegségek gyógyításában aktívan részt vevő MOZGÁSTERAPEUTÁT keresünk.

Főbb feladatok, munkák

  • Életmóddal összefüggő betegséggel rendelkező felnőttek fittségi felmérése az Életmód Orvosi Központ protokollja alapján
  • Mozgásterápiás program megtervezése és kivitelezése az Életmód Orvosi Központban (helyszín: 1015 Budapest Ostrom utca 31.)
  • A vezető mozgásterapeuta tevékenységeinek támogatása
  • Céges és külső sportrendezvények szervezésben és lebonyolításában való részvétel
  • Közösségi média kommunikációban való szereplés, írásos és videós anyagokban egyaránt

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Releváns egyetemi végzettség (pl. gyógytornász, humánkineziológius, testnevelő-edző), további előny: MES képesítés
  • Jó kommunikációs és jó előadói képesség
  • Média szereplések vállalása (TV, rádió, írott sajtó)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (aggódni nem kell: a pácienseink sem feltétlenül első nyelvként használják az angolt)
  • Csapatban való dolgozás képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Ideális új munkatársunk
  • Maximalista, precíz, törekszik a legjobbra
  • Jól bírja a terhelést
  • A szakmai fejlődés és hitelesség prioritás a számára
  • Szeretne hosszú távon szakmailag elköteleződni az életmódorvoslás mozgásterápiája iránt
Olyan jelentkezőt keresünk, aki aktívan részt szeretne venni a hazai mozgásterápia egészségügyi rendszerbe való integrálásában, és elkötelezett az életmódorvoslás magyarországi bevezetésében.

Amit kínálunk

  • Rész- vagy teljes munkaidőben is ellátható pozíciót
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, inspiráló kihívásokat
  • A pozícióhoz tartozó rendszeres szakmai képzéseket
  • Speciális tudásanyag elsajátítását a hazai magánegészségügy működéséről
  • Dinamikusan fejlődő nagyvállalati hátteret
  • Az Egészség-Központokban igénybe vett egészségügyi szolgáltatásokra dolgozói kedvezményt
  • Támogató és vidám csapatot
  • Tanulás támogatást

A jelentkezéseket az eddigi szakmai tapasztalat felsorolását tartalmazó, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével várjuk. Egy motivációs levélben kérjük megfogalmazni, hogy Önt mi teheti alkalmassá a pozíció betöltésére.