Hulladékgazdálkodási közszolgáltatási referens

  • Cég neve

    Energiaügyi Minisztérium

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Október huszonharmadika utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A hulladékgazdálkodási közszolgáltatási díjra, valamint a hulladékgazdálkodási közszolgáltatási résztevékenység végzésére vonatkozó jogszabályok, továbbá a közjogi szervezetszabályozó eszközök előkészítése. Magyarországnak az EU-ban és a nemzetközi szervezetekben fennálló9 tagságából származó jogainak érvényesítéséhez és kötelezettségeinek teljesítéséhez szükséges szakmai anyagok előkészítése, a hulladékgazdálkodási beruházásokkal összefüggő szakpolitikai feladatok ellátásában való részvétel, a Hulladékgazdálkodási és Koncessziós Főosztály feladatkörét érintő előterjesztések, jelentések, tájékoztatók, hulladékgazdálkodási stratégiai dokumentumok, tervek és egyéb tervezetek előkészítésében való közreműködés.

Elvárások

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (irodai alkalmazások);
  • hulladékgazdálkodás/környezetvédelem területén szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat;
  • csapatban való munkavégzés;
  • terhelhetőség;
  • komplex gondolkodás,
  • Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények (pl. büntetlen előélet): Büntetlen előélet; cselekvőképesség; magyar állampolgárság.

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  • Végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • Fényképes önéletrajz (87/2019. (IV.23) Korm. rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • Magyar nyelvű motivációs levél (egy oldal terjedelemben)
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány a Kit. 82. § (2) bekezdése alapján, vagy ennek kiállíttatására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat

Előnyt jelent

  • hulladékgazdálkodás/környezetvédelem terén szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • közigazgatásban megszerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • legalább középszintű angol nyelvismeret.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény által meghatározottak szerinti versenyképes bér, önálló és csapatmunkában elvégzendő feladatok, nemzetközi szakmai kitekintés lehetősége.A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései irányadóak.
Személyes adatainak kezelése a 2016. április 27-i (EU) 2016/679 európai parlamenti és tanácsi rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontján alapul.