Hulladékgazdálkodási adminisztrátor

  • Cég neve

    DESIGN Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Ipar utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • Hulladékszállítmányok adatainak vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése, hulladékmérlegelés
  • MOHU Partnerportal rendszer használata (adatfeltöltés, adatellenőrzés)
  • Fémkereskedelmi tevékenységhez kapcsolódó okmányok (írásbeli megállapodás, anyagkísérő okmányok) elkészítése
  • Telephelyi hulladékforgalomhoz kapcsolódó hulladéknyilvántartás pontos vezetése
  • Hulladékátvételekhez és hulladékkiszállításokhoz szükséges okmányok elkészítése
  • készpénzes számlák előkészítése
  • hulladék forgalom nyomon követése, hulladék átvételekhez kapcsolódó dokumentumok (Szállítási lapok, szállítólevelek, írásbeli megállapodás és anyagkísérő okmány) adattartalmának folyamatos felülvizsgálata
  • Göngyöleg nyilvántartás vezetése
  • Társaság partnereivel telefonon történő adategyeztetés a mérlegelt tömegadatok alapján

Elvárások

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha….
  • jó szervezői és kommunikációs képesség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • pontos, precíz munkavégzés,

Előnyt jelent

  • környezetvédelmi (hulladékgazdálkodási) és ADR előírások ismerete.

Amit kínálunk

Mit ajánlunk számodra?
  • Főállású munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Cafeteria, már az első hónaptól (SZÉP-kártya) + év végi jutalom
  • Szakmai támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • 1 műszakban fogsz dolgozni, tervezni tudod a szabadidőd.
  • Kedves, dinamikus csapat.

Céginformáció

Design Kft. több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével, ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komplex technológiákkal és szolgáltatásaival a hazai piac egyik legnagyobb szereplője.

Fényképes önéletrajzod, bérigény megjelölésével, ill. " hulladék gazdálkodási adminisztrátor " tárggyal várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.