Hulladékellenőr

  • Cég neve

    FCC Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyál

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfeleink egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Csapatunk bővítéséhez keresünk:

HULLADÉKELLENŐR

munkatársat keresünk

Gyálra

Téged keresünk, ha:

  • szereted a szabadban végzett munkát
  • tudod kezelni az okos telefonokat
  • van saját autód, motorod vagy biciklid, amivel be tudsz járni dolgozni Gyál külterületén található telephelyünkre

Az alábbi feladatokkal telik majd egy napod nálunk:

  • elsődleges feladatod, hogy a beérkező hulladék fajtáját le ellenőrződ és azt egy okos telefonon lévő egyszerű applikációba rögzíted
  • a hulladéklerakón elirányítod a partnereink járműveit arra a területre, ahol leboríthatják a behozott hulladékot
  • biztosítod a hulladéklerakón lévő műszaki berendezések rendeltetésszerű működtetését és ügyelsz a lerakó környékének tisztántartására

Jól fogod magad érezni nálunk, ha:

  • kedveled a pörgést
  • szívesebben jössz-mész és dolgozol kint a szabadban, mint állsz egész nap egy gépsor mellett
  • lényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyen
  • motiválttá tesz, ha a teljesítményedet anyagilag is elismerjük
  • nem bánod, hogy a munkába járási költségeidhez kilométerenként 30 Ft-tal hozzájárulunk
  • a juttatásként kapott SZÉP kártyát szívesen használod
  • örülsz a tisztasági csomagnak, amit kéthavonta biztosítunk részedre
  • elengedhetetlen neked, hogy a munka mellett a családodra és a hobbidra is legyen időd
  • fontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkör
  • szívesen részt vennél a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap, stb.
  • szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a munkád és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
  • nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövőd

Munkavégzés helye: Gyál külterülete

Munkaidő: 5.30-14.00 óráig vagy 9:30-18.00 óráig, váltott műszakban

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, küldd el önéletrajzod elektronikusan – fizetési igényed megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra kattintva.