HUB Agent | HUB Clerk - éttermi dolgozó

  • Cég neve

    H-Hotels Arany Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Sas utca 24.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállodai reggeli lebonyolítása, éttermi és konyhai területen
  • Vendégeink kiszolgálása bisztró jellegü éttermünkben
  • Könyebb ételek elkészítése

Elvárások

  • Rajongsz a turizmusért és a vendéglátásért,
  • Nyitott személyiség vagy, és szereted a nyüzsgő, dinamikus munkakörnyezetet, változatos feladatokkal,
  • Szeretsz segíteni másokon és felejthetetlen élményt nyújtani vendégek számára,
  • Csapatjátékos vagy és készen állsz segíteni kollégáidnak,
  • Flexibilis munkaidőbesztásban tudsz dolgozni minden napszakban és
  • Beszéled az angol nyelvet?
  • Akkor téged várunk csapatunkba!

Előnyt jelent

  • Tapasztalat felszolgálásban, szállodai reggeliztetésben és/vagy bisztróban, gyorséttermekben
  • További nyelvek ismerete
  • Éttermi kasszarendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan szerződés, Stabil fizetés
  • Jogtisztán, teljes munkaidőben bejelentet bér
  • Cafeteria rendszer (munkábajárási támogatás, SZÉP kártya, stb.)
  • 38 órás munkahét
  • Személyzeti étkezés
  • Belső tréningakadémia és egyben fejlődési lehetőség az egész láncon belül
  • Kedvező dolgozói árak szállodáinkban

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A H2 Hotel Budapest 2021. áprilisában nyitotta meg a kapuit Budapest belvárosában, 200 méterre a Bazilikától. A német H-Hotels szállodalánc tagjaként stabíl munkakörnyezetet kínál mondern környezetben.

fényképes önéletrajzzal