BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft. logo

HSE koordinátor

  • Cég neve

    BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2510 Dorog, Baumit út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a vállalat telephelyein a környezetvédelmi előírások betartása a jogszabályoknak és szabványoknak megfelelően,
  • a környezetvédelmi szakterületekkel, hatóságokkal eredményes kapcsolattartás, adatszolgáltatás,
  • oktatások, auditok szervezése,
  • környezetvédelmi szabályzat, hulladékgazdálkodási szabályzat működtetése, változások frissítése, részvétel az elkészítésben, oktatásokban,
  • havi bejárások, fejlődések, hiányosságok feltárása, akciótervek készítése,
  • gépek, berendezések üzembehelyezésének felügyelete,
  • környezeti kibocsátások monitorozása,
  • együttműködés a HSE területen dolgozó kollégákkal.

Elvárások

Akit keresünk:

  • rendelkezik felsőfokú természettudományi vagy műszaki végzettséggel,
  • környezetvédelmi ismeretekkel,
  • alapvető folyamatfejlesztési és belső auditor ismeretek,
  • készség szinten használja az irodai szoftvereket (Word, Excel, Outlook),
  • minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel rendelkezik,
  • önállóan, felelősségteljesen végzi a munkáját,
  • rugalmas, kiegyensúlyozott, csapatjátékos, megbízható és pontos.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen (ipar, építőipar) szerzett szakmai tapasztalat,
  • ISO 14001 szabvány ismerete, belső auditor végzettség.

Amit kínálunk

  • a munkavégzéshez színvonalas vállalati környezetet,
  • versenyképes jövedelmet,
  • béren kívüli juttatási csomagot,
  • bejárási támogatást,
  • kommunikációs eszközöket (laptop, telefon)
  • fejlődési lehetőséget.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Baumit Kft. – amely osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata – 1990-es alapítása óta mára a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik.

A "Jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.