HS vezető szakértő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsalád tagjaként, több mint negyedszázada a gyógyszeralapanyag-gyártás meghatározó és elismert szereplője nemcsak Magyarországon, hanem a világpiacon is.

Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Munkád eredménye fontos az emberek számára, ha ez Téged is motivál, csatlakozz hozzájuk!

Számukra keresünk hosszútávra, a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő, lelkiismeretes, szakmailag fejlődni kívánó, szakmai képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársat a következő pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Tűzvédelem, munkavédelem és őrzés-védelem területén a jogszabályi megfelelés teljes körű biztosítása önállóan, vagy külsős szakértők bevonásával
  • A HS feladatok operatív megszervezése, a tűz- és munkavédelmi, valamint iparbiztonsági kötelezettségek teljesítésének előkészítése és azok jóváhagyatás utáni feltöltése, nyomon követése (hatósági adatszolgáltatások, kötelezések, akciótervek stb.)
  • A tűzvédelmi vonatkozású kötelező rendszeres felülvizsgálatok megszervezése (pl. tűzjelző rendszer, tűzgátló ajtók, kézi tűzoltó készülékek, tűzivíz tározó stb.) és végrehajtásuk ellenőrzése
  • A munkavédelmi vonatkozású kötelező rendszeres felülvizsgálatok meglétének (pl. nyomástartó berendezések, emelőgépek, villámvédelmi és villamos biztonsági felülvizsgálat stb.), és az azok során talált hiányosságok megszüntetésének ellenőrzése
  • A kötelező (munkavédelmi) kockázatértékelések elvégzése vagy elvégeztetése, oktatása és a kockázatcsökkentő intézkedések meghatározása és megvalósításuk nyomon követése
  • A kötelező (előzetes, időszakos, soron kívüli) tűz- és munkavédelmi, valamint iparbiztonsági oktatási anyagok összeállítása és az oktatás megtartása, bérlők és szerződött partnerek számára is kötelező telephelyi ismeretekről az EHS oktatási anyag elkészítése, az oktatások végrehajtásának nyomon követése
  • A telephely Tűzvédelmi és Munkavédelmi Szabályzatának naprakészen tartása és a változások belső kommunikációja (oktatás)
  • A szükséges HS eljárások elkészítése vagy elkészíttetése munkatársaival és a vonatkozó oktatási anyagok elkészítése/elkészíttetése
  • Rendszeres belső HS ellenőrzések szervezése és lebonyolítása, a tapasztalt eltérések jelentése, javaslattétel a megszüntetésükre és megvalósítás nyomon követése
  • Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatóval való teljes körű kapcsolattartás, munka egészségügyi feladatok (orvosi alkalmassági vizsgálatok felügyelete stb.) ellátása
  • Biztonsági szolgálat koordinálása
  • A technológiai, minőségbiztosítási/GMP, munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, üzemi és a személy higiénés, valamint a személyforgalomra vonatkozó előírások betartása és betartatása beosztottjaival

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú munkavédelmi szakképzettség vagy szakmai felsőfokú (egyetemi) tűzvédelmi végzettség
  • 3 éves gyógyszeripari tapasztalat
  • 3-5 fős csapat irányításában szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Hatékony érdekérvényesítés
  • Precíz és pontos, dinamikus munkavégzés
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú középvállalkozásnak
  • Átláthatod a teljes cég működését, nem csak szeleteket, vagy részfeladatokat kell végezned a munkád során
  • Versenyképes fizetéssel várunk
  • Ingyenes szakmai, nyelvi és kompetenciafejlesztést kínálunk
  • Teljesítményértékelési és bónusz rendszerünk elismeri a jó teljesítményt
  • Cafetéria rendszer működik
  • Home Office lehetőséget is igénybe vehetsz
  • Támogatjuk a vidékiek bejárását
  • Kérhetsz elhelyezést a munkásszállón
  • Születésnapi és házasságkötési pótszabadságot biztosítunk
  • Gyermekek számára nyári táborozást biztosítunk
  • Temetési segéllyel támogatjuk a nehéz helyzetbe került munkavállalóinkat
  • Jó a hangulat, támogató a csapat, közösségi programjainkon (közös bográcsozás, garázsvásár, idényjellegű események) kikapcsolódhatsz – nálunk működik a kémia

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye és ideje:
  • Budapest IX. kerület, tömegközlekedéssel jól megközelíthető, a parkolás ingyenes
  • Teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel foglalkoztatunk
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!