HR projektvezető asszisztens

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Budapest IX. kerületében lévő irodánkba keressük, pörgős és lendületes kollégánkat, HR projektvezető asszisztens pozícióba.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

Irodán belül:

  • dedikált projektvezetővel együttműködve, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • adminisztrációs feladatok előkészítése, illetve részvétel a felvételi és munkába állási napokon
  • vállalatirányítási rendszerünkben történő adatrögzítés
  • hó végi dokumentációk, összesítések elkészítése a projektvezetővel

Irodán kívül:

  • munkavállalók mindennapos ügyeinek intézése, ad-hoc feladatok elvégzése, pl.: reptéri fogadás, beköltözések segítése, bankszámla ügyintézés, szükség esetén orvosi rendelő látogatása a munkavállalóval cégesautóink használatával

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetési tapasztalat (Budapesten és vidékre is)
  • önálló munkavégzés
  • magasfokú problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • HR szolgáltatói tapasztalattal rendelkezel
  • angol nyelv mellett más idegennyelven is kommunikálsz
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • részese lehetsz egy minősített foglalkoztatói cégcsoport fejlődésének
  • piaci trendekhez igazodó alapbér, amely évente emelkedik
  • bónusz lehetőség, amely a projektek teljesítésétől függ
  • céges laptop, Samsung mobiltelefon
  • munkavégzéshez korszerű céges autókat biztosítunk