Hr projektasszisztens

  • Cég neve

    MULTI JOB Kft.

  • Munkavégzés helye

    1137 Budapest, Szent István körút 2.

  • Fizetés

    Nettó 360e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Diákmunka projektek teljeskörű menedzselése
  • Napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel (megrendelések, igényekről való egyeztetés)
  • Z, Y generáció felkutatása - toborzás, kiválasztás, beléptetés, diákokkal való kommunikáció
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Bérszámfejtési feladatok, ami nem igényel bérszámfejtői szaktudást (teljesítésigazolások elkészítése, számlák rögzítése, számfejtés ellenőrzése)

Elvárások

  • HR iránti érdeklődés
  • MS Office ismeretek
  • Proaktivitás, rugalmasság, mobilitás
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • HR-ben (toborzás, kiválasztásban) szerzett tapasztalat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél olyan munkahelyen dolgozni, ahol nincs két egyforma nap? Keressük azokat az új kollégákat, akik tettre készen szomjaznak a mindennapi kihívásokra és velünk tartanak. Mi több, mint 25 éve töretlen optimizmussal tekintünk előre és segítjük a dolgozni vágyó diákokat, hogy megismerjék a munka világát. Jelentkezz, amennyiben szívesen erősítenéd a csapatunkat!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, akkor várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!