Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet logo

HR Kontrolling gyakornok (diákmunka)

  • Cég neve

    Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 116-118.

  • Fizetés

    Bruttó 2 500 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Javadalmazási folyamatok megértése és dokumentálása
  • Szoros együttműködés a kompenzációs vezetővel
  • Riportok készítése
  • Adminisztráció, nyilvántartások rendszerezése
  • Adatgyűjtések, adatelemzések és ellenőrzések végzése
  • Adattisztítás támogatása
  • HR osztály munkájának támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Halódó színtű Excel használat
  • Megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező, talpraesett személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat HR területen
  • Tanulmányok HR területen
  • Irodai munkahelyi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nagyvállalati működésben betekintést nyerhetsz a HR és a kontrolling világába
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget tudunk biztosítani számodra
  • Modern, fiatalos irodai munkakörnyezetben dolgozhatsz, egy szuper csapat tagjaként.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!