HR Irodavezető

  • Cég neve

    HR FIX KFT

  • Munkavégzés helye

    4024 Debrecen, Kossuth utca 42.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Debreceni székhelyű, Munkaerő-kölcsönzéssel és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk, HR Irodavezető munkatársat.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • a hozzád tartozó fizikai kölcsönzési projektek célszámainak teljesítésére való törekvés a toborzókkal és a koordinátorokkal együttműködve
  • a munkaköröd egyik sarkalatos pontja a fluktuáció csökkentése és a partnerünkkel való szoros kapcsolat ápolása, megtartása
  • az új partnerek igényeinek teljesítése a csapattal
  • a toborzás-kiválasztási feladatokat ellátó toborzók munkájának segítése és támogatása
  • mint minden pozícióhoz, ehhez is tartoznak adminisztratív teendők
  • bérszámfejtés előkészítése, riportálási feladatok a vezetők felé, statisztikák készítése, jelenléti ívek kezelése, cafeteria, munkaügyi adminisztráció (ki-be léptetések)

Elvárások

  • munkaügyi tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • magabiztos, pörgős, proaktív személyiség és kiváló kommunikációs készség
  • számítógépes programok világának ismerete (Word, Excel, Power Point)

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkaerő-kölcsönző cég oldalán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, megállapodás szerint
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Biztos vállalati háttér
  • Személyre szabott karrierút és szakmai továbblépési lehetőség
  • Jó hangulatú fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Céges mobiltelefon és laptop

Céginformáció

Magán-munkaközvetítő engedély szám: HB/09-FOGL/002985-7/2023
Munkaerő-kölcsönző engedély szám: HB/09-FOGL/002989-4/2023

A "Jelentkezés" gombra kattintva tudja elküldeni az önéletrajzát.