HR gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Pannon-Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Fizetés

    Bruttó 1 800 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Főbb feladatok, munkák:

  • - toborzási folyamatokban való aktív részvétel (adatbázisok szűrése, önéletrajzok kezelése, interjúszervezés, digitalizálás),
    - Prezentációk, HR riportok, fordítások készítése,
    - HR kollégák, vezetők munkájának támogatása,
    - HR adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • -utolsó éves vagy mszc felsőfokú tanulmányok emberi erőforrás szakirányon, AKTÍV/PASSZÍV NAPPALI TAGOZAT!
    - aktív középfokú angol nyelvtudás és használat írásban és szóban,
    - kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
    - önálló munkavégzésre való képesség
    - heti mimimum 25 óra munka vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi gyakornok

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.