HR asszisztens

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 5. kerület, Magyarország

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Úgy érzed, közel áll hozzád a HR szakma és ebben tudnád igazán elképzelni magad hosszú távon? A Gi Group csapatához csatlakozva biztos lehetsz abban, hogy jó úton indulhatsz el a cél érdekében. Akár még nappali/levelező tagozaton lévő diák, akár már diplomát szerzett (nem szükséges HR vonatkozású tanulmány) jelentkezőket várunk HR ASSZISZTENS pozícióba fizikai munkaerő-toborzásával foglalkozó csapatunkba.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD

  • Jelölteket fogsz felkutatni különböző adatbázisokban, majd telefonos egyeztetés alapján felméred, hogy ki mennyire alkalmas az adott pozíció betöltésére (Mivel változatos pozíciókra fogsz keresni, ez számodra is folyamatosan sok újdonságot rejthet);
  • Interjúk leszervezése, ezek dokumentálása is a mindennapok részét fogják képezni;
  • Álláshirdetések készítésében is számítunk a segítségedre.

AMI SZÜKSÉGES A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ

  • Talán a legfontosabb, hogy lássuk rajtad az akarást és a lelkesedést;
  • Érdekeljen a HR terület - korábbi tapasztalat, végzettség nem szükséges;
  • Kommunikációs szinten beszélsz angolul (írás és olvasás szintjén fogsz vele főleg találkozni);
  • Minimum 4 nap, azaz 32 óra vállalása szükséges.
  • Előny, ha van jogosítványod.
MI VÁR RÁD, HA CSATLAKOZOL A CÉGHEZ?
  • Tudjuk, hogy pályakezdőként sokat kell még tanulnod, de gyakorlatban, valós példákon keresztül talán könnyebb, nem gondolod? :)
  • A pozícióhoz gyakornoki bérszint társul;
  • Olyan emberekkel leszel körülvéve, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz;
  • Itt biztosan érezni fogod a munkád fontosságát és láthatod magad előtt a lehetséges karrier utakat;
  • Természetesen, ha valami intéznivalód, sulis dolgod adódik, rugalmasan tudjuk kezelni a munkaidőt;
  • Sok szervezett és spontán közös program vár Rád.

EGYÉB INFORMÁCIÓK

Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.