Housekeeping supervisor

  • Cég neve

    Unione-Clark Kft.

  • Munkavégzés helye

    1013 Budapest, Clark Ádám tér

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • napi 8 óra
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése
  • A felügyeletére bízott szobalányok irányítása
  • Vendégek szállodával szembeni elvárásainak teljesítése
  • Megfelelő színvonal biztosítása a szálloda teljes területén
  • Munkák koordinálása
  • Beosztás készítése
  • Minibár fogyások ellenőrzése, pótlása, terhelése, nyilvántartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Szállodai szoftver használata (Opera)

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, empátia
  • Megbízható, kitartó és rugalmas személyiség
  • Teherbíró
  • Szívesen kamatoztatná tudását

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés, + SZÉP kártya program
  • térítésmentes személyzeti étkezés
  • kellemes és biztos munkahelyi környezet
  • barátságos hangulat, megbecsülés
  • alkalmazotti jogviszony
  • munkaruha

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Csatlakozz a Hotel Clark Budapest legendás csapatához! Te vagy az ideális jelölt, ha személyiségeddel hozzá tudsz adni ahhoz, hogy vendégeink felejthetetlen élményekkel gazdagodva térhessenek haza.

Amennyiben Budapest legjobb szállodájának közösségéhez szeretnél tartozni, sikeres pályafutásod nálunk elkezdeni, vagy tovább építeni, gyere és fedezd fel, mit rejt számodra az oroszlános ajtó!