Housekeeping supervisor

  • Cég neve

    MMG Hotels kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szobalányok munkájának koordinálása, ellenőrzése, beosztások készítése
  • Igény szerint napi és utazó szobák takarítása
  • A tisztaság magas színvonalának ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
  • HK részlegen használt eszközök, felszerelések ellenőrzése, nyilvántartása, leltározása
  • Tisztítószerek, vegyszerek kezelése, igény esetén rendelése

Elvárások

  • Minimum 1-2 éves szállodai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Ápolt megjelenés, feddhetetlen előélet
  • Gyors és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Csapatszellem

Előnyt jelent

  • 4-5*-os szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználási szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában (meleg reggeli)
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A Mellow Mood Hotels cégcsoport négycsillagos belvárosi szállodájába keressük lelkes, fejlődésre és szakmai kihívásokra vágyó HOUSEKEEPING SUPERVISOR kollégánkat!

Szakmai önéletrajzokat magyar nyelven, a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.