Hilton Garden Inn Budapest City Center logo

Housekeeping supervisor

  • Cég neve

    Hilton Garden Inn Budapest City Center

  • Munkavégzés helye

    Budapest VI. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A szállodai szobák és közös helyiségek tisztaságának ellenőrzése
  • Szobalányok feladatainak koordinálása, munkafolyamataik megszervezése, beosztásuk elkészítése
  • Az esetleges műszaki hibák ellenőrzése
  • Fogyóeszközök fogyásának ellenőrzése és nyomon követése
  • Kapcsolattartás a szálloda többi részlegével

Elvárások

  • Hasonló szállodai munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vendégorientáltság, rugalmasság, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Szállódában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Térítésmentes napi étkeztetés
  • Cafeteria
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, a város szívében vagyunk
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Csapatépítő tréningeken vehetsz részt
  • Hosszú távú, stabil munkahely vagyunk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hilton a világ vezető vendéglátó-ipari vállalata, amely a szálláshely-szektort felöleli, a luxusszállodáktól és üdülőhelyektől a hosszú távú tartózkodásra jogosító lakosztályokig és a közepes árú szállodákig. A Hilton közel egy évszázada a legjobb szállást, szolgáltatást, kényelmi szolgáltatást és ár-érték arányt kínálja az üzleti és szabadidős utazóknak. A Hilton elkötelezett amellett, hogy folytassa hagyományát, hogy kivételes vendégélményt biztosítson globális márkái között.

Küldd el önéletrajzodat és csatlakozz csapatunkhoz!